x

TERE TULEMAST TALLINNA FILHARMOONIA LEHEKÜLJELE!

Edasiliikumiseks tee oma valik

Sündmuste kalender

OSTUMENETLUSE KUTSE

1. ÜLDANDMED

Ostumenetluse „Tallinna Filharmoonia sealhulgas Tallinna Kammerorkester, Taff club ja Mustpeade Maja turundusteenuse ostmine” korraldajaks on Tallinna Filharmoonia Pikk 26,  10133, Tallinn (edaspidi tellija).

2.OSTUMENETLUSE LÄBIVIIMISE ALUSED

Tallinna Filharmoonia ostumenetluse protsessi läbiviimise aluseks on RHS § 3.

3. TEENUSE KIRJELDUS

  • turundusstrateegiate välja töötamine ja läbiviimine ning nende mõjususe monitoorimine piletimüügi ja Mustpeade Maja ruumide kasutamisse andmise tulu seisukohalt;
  • iga üksiku projekti turundus-  ja reklaamitegevuste tellijale esitamine koos eelarvega ning kinnitatud plaani ning eelarve alusel tegevuste läbiviimine, järelevalve ja analüüs;
  • turundusürituste kavandamine ja nende korraldamine koostöös tellijaga;
  • Mustpeade Maja kliendibaasi laiendamine ning ruumide kasutamise turundustegevuste korraldamine koostöös kliendi ürituste projektijuhiga;
  • Tallinna Filharmoonia, Tallinna Kammerorkestri ja Mustpeade Maja kodulehekülgede kontseptsiooni arenduses osalemine (mitte infotehnoloogiline osa);
  • Tallinna Filharmoonia ja selle üksuste maine kujundamine vastavalt asutuse poolt seatud eesmärkidele.

4. PAKKUMUS

Hinnapakkumine peab sisaldama ühe kuu ja kogu perioodi tasu kokku september - detsember 2017. Pakkumuse maksumus peab olema esitatud eurodes ilma käibemaksuta ja koos käibemaksuga. Pakkumus peab olema jõus 40 päeva.

 

Pakkumus tuleb esitada hiljemalt 01.09.2017 kell 11.00 e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.e

5. KÜSIMUSED JA TÄPSUSTUSED

Küsimuste ja täpsustamist vajavate punktide korral pöörduda kirjalikult See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

6. TEENUSE TELLIMINE JA ARVELDAMINE

Parimalt pakkujalt tellitakse teenus ning sõlmitakse leping. Tasumine toimub kalendrikuu alusel Tallinna Filharmoonia poolt ning 21 päeva jooksul peale arve kättesaamist töö teostajalt. Ettemakseid ei teostata.

OSTUMENETLUSE KUTSE

1. ÜLDANDMED

Ostumenetluse „Birgitta Festival 2017 telkide valguslahenduse ja kaabelduse rentimine ning paigaldusteenuse ostmine” korraldajaks on Tallinna Filharmoonia, Pikk 26, 10133, Tallinn (edaspidi tellija).

2. OSTUMENETLUSE LÄBIVIIMISE ALUSED

Tallinna Filharmoonia ostumenetluse protsessi läbiviimise aluseks on RHS § 3.

OSTUMENETLUSE KUTSE

1. ÜLDANDMED

Ostumenetluse „Birgitta Festival 2017 lavatehnoloogia rentimine ja paigaldusteenuse ostmine” korraldajaks on Tallinna Filharmoonia, Pikk 26, 10133, Tallinn (edaspidi tellija).

2. OSTUMENETLUSE LÄBIVIIMISE ALUSED

Tallinna Filharmoonia ostumenetluse protsessi läbiviimise aluseks on RHS § 3.

3. TEENUSE KIRJELDUS

Ehitada üles Birgitta Festival 2017 lavastusteks vajalik lavatehnoloogialahendus Ostumenetluse Lisas 1 sätestatud tingimustel. Tagada sündmuse toimumise ajal vastava teenuse osutamine ning tehniline tugi.

LIHTTEENUSE KUTSE

1. ÜLDANDMED

Lihtsustatud korras tellitava teenuse „Birgitta Festival 2017 turva- ja liiklusteenuse“ hanke (lihtteenuse) korraldajaks on Tallinna Filharmoonia, Pikk 26, 10133, Tallinn (edaspidi tellija).

2. LIHTTEENUSE LÄBIVIIMISE ALUSED

Tallinna Filharmoonia lihtteenuse protsessi läbiviimise aluseks on RHS § 19 ja Tallinna linnas kehtivad õigusaktid.

HANKETEADE

Lihtsustatud korras tellitavad teenused

1. ÜLDANDMED

Tallinna Filharmoonia (Pikk 26, 10133, Tallinn) soovib sõlmida „Birgitta Festival 2017” artistide ja personali majutamiseks hankelepingu.

2. HANKEPROTSEDUURI LÄBIVIIMISE ALUSED

Tallinna Filharmoonia hankeprotsessi läbiviimise aluseks on RHS § 19.

Tallinna Filharmoonia 2017 hankeplaan

Tallinna Filharmoonia arengukava 2015-2020

 

Lae alla alla PDF formaadis

Väljaandja: Tallinna Linnavolikogu
Akti liik: määrus
Teksti liik: algtekst-terviktekst
Redaktsiooni jõustumise kp: 02.02.2015
Redaktsiooni kehtivuse lõpp: Hetkel kehtiv
Avaldamismärge: RT IV, 30.01.2015, 9